פרטיות ותנאי שימוש

כל המשתמש באתר זה עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. אין מפעילי האתר אחראים לכל השלכה שתהיה לכך! עם זאת אנו רואים לנכון להביא לתשומת לבכם, הקוראים, כי יתכן שאחרי עיון מעמיק באתר והתרשמות מהחוויות, התמונות והסרטונים – תרצו לעזוב את מה שאתם עושים עכשיו (קריירה, מגורים, מצב משפחתי וכו') בכדי להצטרף לחוויה של לימודי ארץ ישראל על שפת הכנרת!

כל החומרים המתפרסמים באתר מקורם בבעלים או בידיעות לעיתונות שהגופים השונים מפרסמים בפומבי ועל כן אושרו לפרסום. אם נתקלתם בחומר שלדעתכם אסור בפרסום, עלול לפגוע באוכלוסיות מסויימות, או מפיר זכויות יוצרים – מתוך תמימות לב ואי כוונת זדון נעשתה הטעות ונשמח לתקנה. אנא כתבו לנו במפורט על כך וצרפו קישור ישיר לדף בו פורסמו הדברים.

סיכומי שיעור, סיכומי סיור, מאמרים ושאר טקסטים המפורסמים באתר שייכים למפרסמים ואין לקחת, להעתיק ולשכפל תוכן זה ללא רשות בכתב ממפעילי האתר.

תמונות וסרטונים המפורסמים באתר מצולמים בידיעת המופיעים בהם ועל פי החוק. אם את/ה מופיע/ה בתמונה ו/או סרטון בניגוד ברצונכם – אנא כתבו לנו בצירוף קישור ישיר לתמונה / סרטון ונסיר מיד את התמונה או נטשטש את דמותכם.

אפליקציית פייסבוק המשולבת באתר כפופה לתנאי השימוש של פייסבוק:
http://developers.facebook.com/policy

בכל עניין מהמוזכר לעיל ו/או הנוגע לענייני פרטיות ו/או שימוש באתר, יש לכתוב ישירות אל כתובת האימייל הבאה בלבד מכתובת האימייל האישית שלכם אליה נתן גם לשלוח תגובה:
info@lomdim.org.il
אין לשלוח בקשות באמצעות טופס יצירת הקשר באתר.

ט.ל.ח

תגובות לכתבה

Submit a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אימות אנושי (למניעת ספאם) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.