נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

את המלגה הזו אתם לא רוצים לפספס

מלגת מושל

ישנן סטיגמות רבות הקשורות בחיי הסטודנט – ואחת הנכונות מבניהן היא המורכבות הכלכלית של תקופה זו. הסטודנט הממוצע יעבוד ביותר מעבודה אחת, ישן מעט, יאכל מאכלים פשוטים המורכבים ממרכיבים זולים ויימנע מהוצאות מיותרות בשל מחסור כללי בזמן להכניס סכומי כסף משמעותיים.

בתור סטודנטים, אתם וודאי ידעים כמה העו״ש צמא לעזרה בתקופה הקשוחה הזו, אך למזלכם אתם לא לבד. מה עם לנסות לקבל מלגה? כזו שתעניק לכם עזרה כלכלית, ליווי מקצועי ואישי ותפתח אתכם למקומות חדשים? כל הפרטים עליה במאמר זה.

 

מימון התואר באמצעות מלגה

אין מה לעשות, לא לכולם יש את האפשרות לממן תואר אקדמי מלא מכיסם, או את התמיכה כלכלית מההורים או בני משפחה אחרים. נכון, ישנן דרכים לקבל מימון תואר מהמדינה, אבל בשביל זה יש צורך בשירות ביחידה קרבית או פרמטרים אחרים שלא נפוצים בכל האוכלוסיות.

אז מה, למי שלא כלול באוכלוסיות אלו, לא מגיעה ההזדמנות לרכוש תואר ולהשתלב בתעשייה? מה פתאום. לכל אחד ואחת, לא משנה מהיכן הגיעו, מגיע הצ׳אנס לרכוש השכלה גבוהה ולקבל שוויון הזדמנויות. רבים פונים לעזרתה של מלגה. אבל איך מוצאים מלגה שמשלבת בתוכה מסגרת משפחתית, ליווי מקצועי ויתרונות נוספים?

מלגת מושל

הרבה יותר ממימון התואר

כאן מלגת מושל נכנסת לתמונה. מדובר במלגה ייחודית ביותר, שיוסדה על ידי הפילנטרופ מרטין מושל, יחד עם יו״ר התוכנית יעל לביא. מה מייחד אותה ביחס למלגות אחרות?

 

מימון מלא

לא חלקי, לא סמסטריאלי – מלא. ולעומת מלגות אחרות שמכסות רק את שכר הלימוד – במושל לא מדובר רק במימון לימודים מלא, אלא גם במימון הוצאות מחייה, כך שהסטודנטים יכולים להתמקד בלימודים שלהם באמת בלי הפרעות או מצב כלכלי מאתגר.

 

ליווי והדרכה צמודה

לא משאירים אתכם מאחור. כחלק מתוכנית מושל תזכו לליווי מתמשך והדרכה צמודה של גורמים מוסמכים, שיסייעו לכם לפתור בעיות ויעניקו לכם ארגז כלים להתמודדויות עתידיות, שיאפשר לכם לצלוח כל מכשול ולצאת לעבר הקריירה שלכם מצוידים בכל מה שצריך. מעבר לכך, התמיכה של תוכנית מושל כוללת בתוכה חיבור לקהילה עוצמתית ומשמעותית, בה תוכלו לפתח קשרים ולמצוא חברים לכל החיים.

מלגת מושל

אתכם גם בפן המקצועי

מלגת מושל מתהדרת בבעלי מקצוע שתפקידם להכין אתכם לעולם התעסוקה שבחוץ. תרכשו מיומנויות רכות, תקבלו מנטורינג ממנחים מוסמכים ותוכלו ליהנות מהקשרים הקהילתיים והמקצועיים של התוכנית אל מול ארגונים וחברות שונות בתעשייה הישראלית. בוגרי התוכנית הם אנשי מקצוע מובילים בתחומם במגוון תעשיות בארץ ובדרום אפריקה, בעלי קריירות בבתי חולים, ארגונים מובילים וחברות הייטק.

 

לסיכום

גם אם נקודת ההתחלה שלכם היא לא פשוטה – מצב סוציו אקונומי מאתגר, וקשיים מורכבים אחרים – אתם עדיין יכולים לשאוף גבוה, ויש מי שיתמוך בכם בדרך אל ההצלחה. מלגת מושל היא הבית החם של אלפי סטודנטים ובוגרים, שלקחו את הצעד, השקיעו ושינו את חייהם.

מלגת מושל

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים