נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

איך בוחרים מיטה לכלב?

מיטת כלב

כל בעלים של כלב יידע להגיד לכם מתוך שינה שבחירה של מיטה חדשה עבור הכלב זה לא עניין של מה בכך. שכן, אתם יכולים לבחור את המיטה שנראית לכם הכי נוחה ויפה עבורו ובסופו של דבר תגלו שהוא מעדיף לבחור במיטה שלכם או בספה שבסלון. יצאנו לבדוק איך בוחרים מיטה לכלב כדי להקל על כל מי שצפויים לעבור את ההליך בקרוב וחזרנו עם מידע שאתם צריכים להכיר מקרוב.

 

איך הגענו למסקנה בנושא?

בתור בעלים לכלב גדול בעצמנו, אנו יכולים לשתף אתכם שבכל פעם שיש לנו תהייה שנוגעת לגידול הכלב, אנו פונים אל מי שיודעים דבר או שניים בעניין – מי שמגדלים כלב מעל ל – 10 שנים. שכן, הם אלו שיש להם ניסיון רב מספיק בשביל ליידע אותנו איך צריך להתנהל. הפעם, כתבנו פוסט בקבוצת פייסבוק שעוסקת בגידול כלבים ושאלנו את המומחים בקבוצה: "איך אתם בוחרים את המיטה לכלב שלכם?". קיבלנו מעל ל – 200 תגובות שגרמו לנו להבין איך עושים זאת על הצד הטוב ביותר ורק לאחר מכן, התיישבנו לכתוב את המדריך. אנו רוצים להודות לכל מי שסייעו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להקל על רבים.

 

איך לא בוחרים מיטה לכלב? תכירו את הטעות שכנראה ביצעתם בעבר

רגע לפני שנציג בפניכם את הדרך הנכונה לבחירה של מיטה לכלבים, כדאי שתדעו מהי הדרך השגויה. בחרנו להציג אותה תחילה פשוט כי ברור לנו שכולם ביצעו אותה ואז הגיעו למצב של תסכול (שהוביל אותם לבדוק דרכים נכונות לבחירה של מיטה). הדרך שבה לא בוחרים מיטה לכלב היא באמצעות רכישה מרחוק. כך שאם ראיתם מיטה יפה שנראית נוחה ופשוט קניתם אותה בלי לנסות – אתם צפויים לגלות שמדובר בטעות.

 

איך בוחרים מיטה לכלב? השלב הראשון

כדי לבחור מיטה באופן נכון אתם צריכים קודם כל לפנות אל חנות כלבים שנמצאת בקרבת מקום ולבדוק לפחות 4 – 5 מיטות. שימו לב – אתם לא חייבים לקנות שם את המיטה, אלא, אתם רק צריכים להגיע עם הכלב שלכם ולבדוק את הפרטים הבאים:

  • גודל המיטה
  • הרכב הבד
  • האם הכלב מרגיש בה בנוח?

 

איך בוחרים מיטה לכלב? השלב השני

בשלב זה אתם צריכים לראות מהי המיטה המתאימה ביותר מבין מגוון המיטות שבדקתם. רשמו לעצמכם מהו הגודל של המיטה, הרכב הבד והכי חשוב – תכתבו לעצמכם האם הכלב התחבר אליה והרגיש בה בנוח או שלא. במידה ותראו שיש התאמה, רשמו לעצמכם את הדגם וצאו לערוך השוואות מחיר ברחבי הרשת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך בוחרים מיטה לכלב שלכם על הצד הטוב ביותר. כעת, כשיש בידיכם את כל הפרטים, תוכלו ליישם אותם ולאפשר לכלב ליהנות מ – 100% נוחות.

מיטת כלב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים