נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לבחור צעצועים שמתאימים לחיית המחמד שלכם?

צעצועי כלבים

לגדל חית מחמד זה אחד הדברים הכי כיפיים, מספקים ופעמים רבות גם מצחיקים שיש. אנשים שמגדלים כלב או חתול או כל חיה אחרת יעידו שהחיה הופכת לחלק בלתי נפרד מהמשפחה שלהם ומהלב שלהם. חיות חמודות קטנות כגדולות מכניסות לחיים הרבה מאד אור ולצד זה גם שעשוע. האמת היא שהם פשוטים מעניקות לנו הרבה. כשאנחנו אוהבים את החיות שלנו, אנחנו גם נהנים להשקיע בהם.

לקחת אותם לטיולים ארוכים ומהנים, לקנות להם אוכל איכותי שבאמת יגרום להם להרגיש טוב ועוד דברים רבים. אחד הדברים החשובים, שאנשים שוכחים לפעמים, הוא צעצועים לבעלי חיים. צעצוע נכון ומתאים יכול לגרום לחיה שלכם לשעות של הנאה וכיף, לתרום להתפתחות שלהם ועוד. אז איך בוחרים צעצועים לבעלי חיים ולמה בכלל זה חשוב שיהיה לכם צעצועים – כתבה כיפית ביותר על חיות והצעצועים שלהם! מיאו מיאו מתחילים!

 

למה בכלל חשוב שיהיו לחיות המחמד צעצועים משל עצמן?

ישנן שלוש סיבות מרכזיות שבגללן חשוב שיהיו לחיות המחמד שלכם צעצועים משל עצמם. במקרה של כלבים או חתולים הם פשוט עלולים לנשוך או לשרוט דברים שיש לכם בבית. אם יש להם צעצועים משל עצמם סביר להניח שהם יגרמו לפחות נזק בבית.

אם יש להם מה לנשוך, הם ינשכו פחות דברים כגון נעליים, כבלים ועוד. אם לחתולים יש מקום ייעודיי לגרד ולשרוט סיכוי טוב שהם יניחו לספות שלכם. לכן השקעה קלילה בצעצועים מתאימים יכולה להקל עליכם ועל החפצים בבית שלכם בצורה משמעותית. הסיבה השנייה היא ההנאה ותחושת השייכות של החיה.

בסופו של דבר חיות מחמד ובעיקר כלבים הם יצורים שמחפשים שייכות ומוכרות, חפצים משל עצמם יכולים לעזור להם עם זה, להרגיע אותם וכמובן לגרום להם להרבה הנאה. בנוסף הצעצועים יהיו מותאמים לבעלי חיים ובטיחותיים לשימוש וכך תוכלו להיות רגועים שהם לא בולעים משהו שהם לא אמורים.

 

אז איך בוחרים צעצועים שמתאימים לחיות המחמד שלכם?

התשובה הזו משתנה בהתאם לסוג החיה כמובן וגם בהתאם למה שחית המחמד שלכם אוהבת לעשות. חשוב לבחור חנות חיות מקצועית ואמינה שתספק לכם צעצועים באיכות גבוהה, שלא יהרסו בקלות וישמרו על הבטיחות של חית המחמד שלכם.

לכלבים שאוהבים לרוץ ולהשתולל הרבה יתאימו צעצועים שמתאימים למשחקים בחוץ, דברים שאפשר לזרוק להם ויגרמו להם לרוץ ולהוציא הרבה אנרגיה. רוב הכלבים יהנו מנשכנים חמודים כאלה ואחרים או מצעצועים שמדמים עצמות. חתולים יאהבו קונסטרוקציות שאפשר לטפס עליהם ולקפוץ מהם ועדיף כאלה שאפשר לגרד או לשרוט.

בנוסף חתולים אוהבים מאד צעצועים רוטטים או כאלה שהם יכולים לרדוף אחריהם. לסיכום, צעצועים מאד חשוב להתפתחות של החיות, לשמירה ופיתוח של השרירים שלהם ושל יכולת הלעיסה שלהם. תנו לחיות המחמד שלכם צעצועים טובים וכיפיים וכך גם תשמרו על החפצים שלכם וגם תגרמו לחיות שלכם לשעות של כיף והנאה.

צעצועי חתולים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים