נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לייצר הכנסה נוספת

לוגו

חופש כלכלי הוא שאיפה של כמעט כל בן אדם בעולם, שאיפה שקשה לממש בגלל המשכורות הנמוכות באופן יחסי שמרווחים בעבודות רבות. כדי לצאת ממרוץ העכברים אנשים רבים מנסים להבין איך לייצר הכנסה נוספת.

ייצור הכנסה צדדית אפשרית בשיטות רבות, לפני שמחליטים על "קריירה" צדדית שכזאת צריך להבין כמה זמן תוכלו להשקיע בה, איזה סוג של הכנסה אתם מעוניינים לייצר והאם אתם יכולים ומוכנים להשקיע סכום התחלתי שיעזור לכם להגדיל את ההכנסות.

תוכנת בניית אתרים
תוכנת בניית אתרים

e-commerce

ישראלים רבים מנסים לייצר לעצמם הכנסה באמצעות פתיחת חנויות באחד מאתרי המסחר האלקטרוני, לרוב הישראלים נוטים לפתוח חנויות באתרים כמו איביי ואמאזון, רוב הסוחרים הישראלים נוטים לסחור באתרים אלה בשיטת דרופשיפ.

בשיטה זאת הסוחר מחפש מוצר שלדעתו נמכר יחסית בזול באתר אחר, למשל אם לסוחר יש חנות באיביי הוא יחפש מוצרים באמאזון. לאחר שהסוחר מצא מוצר שהוא מעוניין למכור בחנות שלו מציע אותו למכירה בעבור סכום גבוהה יותר. כאשר הוא מצליח למכור מוצר כלשהו הוא מזמין אותו מהסוחר שבאמת מוכר את המוצר באתר השני וכך למעשה סוחרי הדרופשיפ משמשים כמתווכים.

ניתן להגיע למחזורי מכירות נאים בשיטה זאת אולם יש לה לא מעט חסרונות. הראשית היא שיש תחרות אדירה באתרים האלה וקשה למצוא מוצרים שתצליחו למכור באופן אטרקטיבי. האחריות על השילוח לא נמצאית בידיים של המתווך לכן במקרה של עיכובים ובעיות הוא יוכל לספוג את הנזק ולצאת מופסד מעסקאות מסויימות.

אחת השיטות להתמודדות עם הבעיות הללו היא בניית אתר וורדפרס, את האתרים הללו ניתן להפוך לאתרי מסחר די בקלות, באופן זה מי שיגיע אליכם לא יהיה חשוף למחירים אחרים ולסוחרים אחרים שמציעים את אותו המוצר. בנוסף באתר שיהיה שייך לכם אתם תוכלו לקבוע את זמני השילוח ושיטות המשלוח. החסרון המרכזי בשיטה זאת היא שקשה בהרבה להשיג טראפיק לאתר.

השקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן יכולה ליצור הכנסות נוספות מצויינות ובצורה יחסית פאסיבית. השקעה בנדל"ן מסחרי בארץ או בנדל"ן בחוץ לארץ יכולה לספק תשואה של כ-10 אחוזים. להשקעה כזאת יש שני חסרונות משמעותיים, הראשונה היא שצריך הון עצמי של כמה עשרות אלפי שקלים לפחות והשנייה היא שמחירי הנדל"ן יכולים לרדת ולהוביל לאובדן כספים משמעותי.

כלכלת החלטורה

ניתן לייצר הכנסה צדדית מצויינת על ידי פנייה לכלכלת החלטורה, שליחים של וולט עובדים כמה שהם רוצים ומתי שהם רוצים. שליחים טובים יכולים להרוויח גם 70 ו-80 שקל לשעה. בנוסף ישנם אתרים רבים ברשת כמו פיבר ופרילנסר בהם ניתן להציע לאנשים ברחבי העולם מגוון רחב של שירותים אלקטרוניים כמו כתיבה, תכנות, עיצוב ועוד.

עיסוק באחת מהעבודות שמציעים בכלכלת החלטורה יכולה ליצור הכנסה צדדית זמינה גבוהה יחסית שתוכל לסייע לכם בהגעה לרווחה כלכלית.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
תורת הפנג שואי היא סינית עתיקה
מה זה פנג שואי ועל מה זה משפיע

תורת הפאנג שוואי היא מערכת סינית עתיקה המתמקדת ביציבה וזרימת האנרגיה בסביבה הפיזית כדי ליצור מרחבים פונקציונליים ונעימים. היא