נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

איך ללמוד הכל על פירוק רכבים לפני תחילת התהליך

רכב אספנות

פירוק רכבים נהיה מאוד פופולרי ובדק, מדובר על שירות ועושה את שני הצדדים מאושרים. עוזר לסביבה, לבטיחות של הפרט והחברה וגם מותיר אתכם ללא כאב ראש ודאגות סביב הרכב הישן שלכם שכבר עבר זמנו. אם אתם מסתכלים על האופציה הזאת אבל רוצים לדעת טיפה יותר לפני שאתם נכנסים לזה, הגעתם למקום הנכון. הנה כל מ השצריך לדעת על מכירת רכבים לפירוק לפני שבכלל מתחילים.

 

שלב ראשון: במה בכלל מדובר

שירותי גריטה ניתנים בארץ עבור רכבים שהם בני 20 שנה ומעלה, המדינה לא רוצה רכבים מזהים וישנים שעלולים לסכן את הנוסעים ושאר האנשים בכביש. מכונים שלא עונות על הקריטריון אבל כבר לא יכולות לנסוע ולעלות על הכביש עדיין שוות משהו בשל החומרה שלהם, לא כמכונה אלא כגוש של חומר. פירוק רכבים הוא שירות מדהים שמכניס לכם כסף על הגרוטאה הישנה שלכם ופוטר אתכם מהתעסקות ממושכת מידי בנושא.

שלב שני:  למי פונים

כשרוצים לברר על התהליך, העלויות הרווחים וכל מה שכרוך בנושא הכי טוב לפנות למקור ולקבל מידע מהמומחים. לקבל הצעת מחיר אמיתית ולדבר עם שירות קונה רכבים לפריקה שלכם להבין מה עליכם לעשות ומה תקבלו בתמורה. אל תפחדו להשוות בין בתי העסק השונים ולראות מה יוצא לכם הכי משתלם. תשאלו מה הם כוללים בשירות שלהם וכמ ההם מוכנים לשלם עבור חתיכת המתכת שלכם.

שלב שלישי: טפסים

טפסים ורישום הם קריטיים חשובים בתהליך. צריך לעדכן את הרשויות ולהיות מאורגנים עם הדיווחים ועם ההצהרות שלכם.  בעצם, אתם מבקשים להוריד את הרכב שלכם מהכביש לצמיתות, לבטל את הרישיון עבורו, להפסיק לשלם ביטוח ואגרה ורק אז להעביר בעלות עליו לקונה רכבים לפירוק שכבר ידע מה לעשות עם המכונית הישנה. אתם צריכים להוכיח ראשית שהרכב אכן שלכם ולמלא את הטפסים הרלוונטים עם הסעיפים המתאימים לפירוק מכוניות.

שלב רביעי: הפירוק עצמו

בשלב הזה אתם החלטתם על המסלול שלכם, החלטתם מי יספק עבורכם את השירות ותיאמתם מולו את המחיר התנאים והזמנים. התהליך הוא לרוב זריז ויעיל, לא כמו מכירת רכב ביד2 לדוגמא שיכולה להיות עניין של חודשים כאן מדובר על כמה ימים אם לא אפילו באותו יום. המפרק יבוא לבדוק את הרכב ויפנה אותו באמצעות גרר ללא תשלום מהשטח שלכם. הכסף מועבר וזהו בזה זה נגמר.

טיפים  אחרונים למתחילים

תבדקו טוב על המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, אל תפחדו להתמקח על מחיר ולשאול שאלות לאורך כל התהליך. תהיו סבלנים כי יש דברים שלא קשורים לפירוק אלא לרשויות ותהיו בטוחים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה עבורכם. תתייעצו עם בעלי המקצוע ואל תפספסו שלבים חשובים בתהליך, זה יקל על הכל ככה שזה יהיה קל ונוח. קונה רכבים לפירוק בתל אביב

רכב משפחתי

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים