נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

אתה נהג צעיר ואין לך רכב? למד אילו פתרונות קיימים

מכונית נהג

נהג צעיר וחדש? קודם כל תתחדש על רשיון הנהיגה. רשיון חדש הוא אירוע מאד מרגש הפותח תקופה נפלאה של עצמאות, טיולים ברחבי הארץ והרפתקאות מיוחדות. כמובן שהכי חשוב לעשות את הכל במשנה זהירות, לזכור שצריך לכבד את הכביש ותמיד לנהוג בזהירות שתשמור עליך ועל הנוסעים שלך.

אנחנו בטוחים שאם אתה נהג צעיר אתה רוצה לצאת לכבוש את העולם ולהשתמש ברשיון החדש שלך לצאת למסעות קצרים כארוכים. אך לא תמיד יש רכב זמין. נהגים צעירים רבים מוצאים את עצמם עם רשיון אך ללא יכולת לממש אותו, מכיוון שאין להם רכב. קניית רכב ותחזוקתו היא עניין יקר למדי ושלא תמיד מתאים בחיים.

לרוב נהגים צעירים לפני גיוס או בצבא לא יצטרכו רכב לכל ימות השבוע, ולכן אין באמת טעם להשקיע בקניית רכב. תשלומי הביטוח, האחזקה וכדומה יהיו מאד יקרים בסופו של דבר. אך קיימים פתרונות נוספים והמאמר הזה נכתב כדי להאיר עליהם. אז אם אתם נהגים צעירים ואין לכם רכב – אל תאמרו נואש הנה שני פתרונות מעולים שיעזרו לכם עם המצב הזה.

 

פתרון ראשון – שאלו את הרכב מההורים

הפתרון הכי פשוט שיש לו הרבה יתרונות אך גם כמה חסרונות. ראשית יש לדעת שעל מנת לשאול את הרכב מההורים אתם חייבים ביטוח. בררו עם ההורים שלכם האם יש ביטוח לנהג נוסף ואם לא הציעו לשלם אותו וכך תרגישו שגם אתם תורמים לתחזוקת הרכב. היתרון הגדול הוא שזה הכי נוח לקחת את האוטו מההורים, אך החסרון הגדול הוא הזמינות.

אם ההורים זקוקים לאוטו, סביר להניח שהם לא יתנו לכם אותו. חסרון נוסף הוא הזמן. אם אתם רוצים רכב לסופ״ש כדי לנסוע עם החברה לצימר או לטיול עם החברים, סביר להניח שיהיה קשה ״להחרים״ להורים שלכם רכב לכל הסופ״ש, ותהיו מוגבלים בזמן בצורה משמעותית.

רכב

פתרון שני – שכרו רכב

הפתרון השני הוא פתרון נוח וקליל המאפשר לכם זמינות וחווית נהיגה כיפית ונעימה ללא הגבלת זמן, רק לפי מה שתקבעו אתם מראש. השכרת רכב לנהגים צעירים היא פתרון מעולה ונוח מאד לכל מצב. אם אתם רוצים לצאת לסופ״ש כיפי עם החברים, צריכים רכב כדי לעשות סידורים או על מנת לבקר את סבתא – לא משנה מה הסיבה, השכרת רכב היא התשובה שלכם.

בעבר חברות השכרת רכב רבות לא פתחו את אופציית ההשכרה לנהגים צעירים, אך עניין זה עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות. כעת הרבה חברות מציעות רכבים גם לנהגים צעירים. חשוב לבחור בחברה מעולה ומקצועית שתוכל להעניק לכם השכרת רכב מעולה ובראש שקט.

לסיכום, אם אתם נהגים צעירים ואין לכם רכב אל תאמרו נואש! תוכלו לשכור רכב בדיוק לימים שאתם זקוקים לו. כך תוכלו להמשיך להתאמן בנהיגה, להנות מטיולים קסומים ברחבי הארץ ובכלל להנות מחוויית הנהיגה המרגשת. רק זכרו להיות זהירים וחכמים בהצלחה!

מכונית נהג

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי