נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אתם עוברים לדירה חדשה? למדו כיצד מעבירים את תכולת הבית בקלות

אתם עוברים לדירה חדשה למדו כיצד מעבירים את תכולת הבית בקלות

מעבר דירה זה לא עניין של מה בכך. מדובר בתהליך שמצריך היכרות מעמיקה עם הטיפים של המומחים. המדריך הנוכחי ירכז בפניכם את המידע המלא בנושא, כדי שתוכלו לבצע את ההעברה תוך זמן קצר ומבלי לשבור את הראש והגב.

 

קודם כל – תפתחו מחשבים

הטיפ הראשון שכל אחד צריך ליישם בתחילת ההכנות למעבר מחייב פתיחה של המחשב הנייד. שכן, יש צורך בהכנת טבלה מסודרת שתאפשר לדעת היכן נמצא כל פריט. נדגיש שתצטרכו לכתוב על גבי הארגזים את המספרים שמופיעים בטבלה, כדי שתוכלו להוציא בהמשך את הדברים הדרושים לכם מבלי להתאמץ. תוכלו לקחת השראה מהטבלה הבאה שתציג בפניכם את סדר העמודות:

מספר הארגז מה יש בפנים? הערות
1 בתי מנורה, כריות נוי, מצעים חדר שינה
2 ספרי לימוד של הילדים
3 ספרי עיון
4 פריטים שהיו במקלחת: מתקן לסבון, מגבות ידיים, מגבות גוף

קודם כל – תפתחו מחשבים

תארזו את המטבח בארגזים נפרדים

אתם רוצים לעשות לעצמכם חיים קלים? אם כך, כדאי שתארזו בנפרד את תכולת המטבח. חשוב לציין שטיפ זה מתאים במיוחד עבור מי שיש להם מטבחים מודרניים. שכן, אלה נחשבים לנוחים לאחסנה, כך שהם מאפשרים להעביר את התכולה בקלות לארגזים. נדגיש שכדאי לצבוע את הארגזים הללו בצבע שונה, כדי שניתן יהיה לזהות ביום המעבר את הארגזים שצריכים להיות מונחים בכניסה למטבח.

 

תערכו סקר שוק טרם הבחירה בספקים

אי אפשר לעסוק במעבר דירה, מבלי לעסוק לרגע בעריכת סקר שוק שיוביל אתכם לספקים המומלצים. נציין שטיפ זה נכון במיוחד עבור מי שמחפשים לראשונה אחר חברת הובלות נחשבת. שכן, עליכם לוודא שזו עונה על הקריטריונים הבאים:

  • עומדת בזמנים
  • לא מבטלת ברגע האחרון
  • מחזיקה בביטוח מקצועי

אם אתם רוצים לחסוך זמן בחיפוש אחר החברה הטובה ביותר, כדאי שתפנו עוד היום לנציגים של דיל דליברי חברת משלוחים שנחשבת למומלצת.

תערכו סקר שוק טרם הבחירה בספקים

תכינו מראש את הצידה לדרך

אנשים שעוברים דירה ולא מכירים בטיפים שהוצגו לעיל, עשויים לגלות בבוקר המעבר שהם צריכים להתמודד עם בטן מקרקרת. שכן, המקרר והמזווה ריקים מתוכן והצלחות והסכו"ם ארוזים כבר מזמן בארגזים. אם אתם רוצים להימנע מהתרחיש העגום, עליכם להכין מראש צידה לדרך, למשל:

  • סנדוויצ'ים עם ירקות חתוכים, פירות ופחית קפה.
  • בקבוקי מים שהוקפאו מראש (מתאים לימי הקיץ החמים).
  • חטיפים בריאים שניתן להכניס לתיק.

הכנה זו עשויה לארוך כמה דקות בודדות והיא תאפשר לכם לפתוח את הבוקר עם אנרגיה.

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הטיפים שיאפשרו להעביר את תכולת הבית בקלות. כעת נותר לכם רק להכין טבלה מסודרת, לרכז את הפריטים בארגזים המתאימים ולפנות לחברות המומלצות ביותר בתחום. נאחל בהזדמנות זו שתנחלו הצלחה לאורך הדרך.

אתם עוברים לדירה חדשה למדו כיצד מעבירים את תכולת הבית בקלות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי