נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

כמה קורסים של נדל"ן קיימים בישראל ומה הכי טוב?

טיפים חשובים לפני שאתם לוקחים קורס נדל_ן!

אין ספק שבשוק הנדל"ן ישנה דרישה לסוכנים ויזמים בתחום. לשם כך ישנם לא מעט מקומות בהם ניתן ללמוד קורסים בנדל"ן ולקבל השכלה רחבה בתחום. חשוב כמובן לדעת מה אנחנו מצפים מהקורס שאנו מעוניינים לקחת ומה אנו מקבלים ממנו. לשם כך רצוי לעשות סקר שוק ולבדוק באיזה מוסד מוצע הקורס שהכי מתאים לצרכים שלנו. רוצים לדעת כמה קורסי נדל"ן קיימים בארץ ומהו הקורס הכי טוב? המשיכו לקרוא.

 

למה קורס נדל"ן?

ראשית, בכל דבר בו אנו מתעניינים רצוי להרחיב את הידע שלנו כדי להבין כיצד יש להתנהל בו ולמה נכנסים. שנית, קל מאוד ללכת לאיבוד בתחום עקב ריבוי המידע שנמצא ברשת. קורס יכול לספק לכם מידע תיאורטי וגם מידע מעשי על ידי מרצים שעוסקים בתחום. בנוסף בקורס ישנה אפשרות להיחשף לחומרים שכנראה לא תוכל להיות לכם גישה אליהם ללא הקורס וכן תוכלו ללמוד מהניסיון של המרצים שבאים מעולם הנדל"ן ועוסקים בו שנים רבות.

 

איפה ניתן ללמוד קורסי נדל"ן?

לימודי נדל"ן ניתן ללמוד במגוון מקומות. ישנן תוכניות ללימודי נדל"ן בחלק מן האוניברסיטאות והמכללות בארץ וישנם גם בתי ספר שעוסקים ספציפית בתחום הנדל"ן. הקורסים המוצעים יכולים להיות פרונטליים, מקוונים או היברידיים וכמובן שהמחירים משתנים בין המכללות והתוכן שמוצע בקורסים.

 

אילו קורסים של נדל"ן קיימים בישראל?

אם אתם מעוניינים במסלול אקדמאי ניתן ללמוד ולשלב את לימודי הנדל"ן במסגרת לימודי התואר הראשון שלכם, ניתן יהיה לעשות זאת באוניברסיטת בר אילן. הייתרון הוא שגם תוכלו לקבל תואר אקדמאי יחד עם הלימודים שלכם. מסלול אקדמאי נוסף תוכלו למצוא גם באוניברסיטה הפתוחה. אם אתם מעוניינים בקורסים בודדים בתחומים שונים בנדל"ן, ניתן למצוא כאלה במכללת אפיק.  מקום נוסף שניתן למצוא בו קורסי נדל"ן בנושאים ותחומים שונים תוכלו למצוא גם בבית הספר של חברת REMAX. היתרון בבית ספר בסגנון זה הוא שהוא קשור לחברה ידוע ומוכרת בתחום הנדל"ן וסביר להניח שהמרצים בו הם אנשים מנוסים העובדים בתחום שנים רבות. קורס נדל"ן מומלץ ביותר הוא קורס של מכללת CPI. במכללת CPI ישנם קורסים פרונטליים ומקוונים בנושאים שונים בנדל"ן. ישנו קורס מבוא לנדל"ן וישנם קורסים בתחומים מתקדמים יותר. ניתן לבחור בין ללמוד קורסים באופן אינדיבידואלי או לרכוש חבילה הכוללת קורסים וליווי אישי של מנטור בתחום.

לסיכום, ניתן לראות שישנם עשרות מסלולים שונים של לימודי נדל"ן בישראל. התמחור של הקורסים משתנה לאור מה שהם כוללים ומציעים ואופן הלימוד בהם. חשוב לשים לב ולראות האם הקורס מתאים לצרכים שלכם או ולמה שאתם רוצים להפיק מהקורס. מומלץ מאוד להיכנס לאתר של מכללת CPI המתמחה בתחומי הנדל"ן השונים ולהתרשם מהיצע הקורסים המקוונים והפרונטליים הרחב של המכללה בתחום הנדל"ן.

כמה קורסים של נדל_ן קיימים בישראל ומה הכי טוב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים