נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

רוצים ללמוד לקעקע ? כל מה שחשוב לדעת

ציפור וקן

קעקוע הוא הגשמת חלום בשביל אנשים רבים.

חלק רוצים בו בשל יופיו וחלק רוצים שהוא יסמל משהו בעבורם – משהו שמייצג את עצמם או ערך שהם רוצים לזכור.

לא משנה איזה קעקוע עושים – הדבר החשוב ביותר הוא לבחור סטודיו מקצועי ומקעקע מנוסה.

קעקוע יכול להוות סכנה של ממש לכן יש לדעת איך לקעקע באופן סטרילי וזהיר.

כמו כן, מקעקע מנוסה ידע ליצור קעקוע מרשים ויפה. רוצים להפוך למקעקעים מקצועיים ?

 

למי מתאים להיות מקעקע ?

אנשים בעלי כשרון ציור מתאימים לתחום זה כיוון שבראש ובראשונה קעקוע צריך להיות יפה. בנוסף, חוש אומנותי ויצירתי יכול להועיל למקעקע, בשל הצורך לחשוב על ציור מקורי ורעיונות חדשים לקעקועים. תכונה נוספת היא מוטוריקה עדינה – קעקוע דורש יד יציבה ומדויקת אפילו יותר מציור.

 

איך לומדים לקעקע ?

פעם היה מקובל ללמוד אצל מקעקע אחר בעל שנות ניסיון רבות. כיום יש מגוון מקומות לעשות קורס קעקועים ברחבי הארץ ואף קורסים דיגיטליים. אל תלמדו לקעקע באופן עצמאי – זה עלול להוות סכנה של ממש. הקורסים היום מתמקדים הן בידע תיאורטי והן בהכשרה מעשית. לאחר הקורס נהוג לעבוד באופן צמוד למקעקע מנוסה כדי להשתלב באופן הדרגתי בשוק העבודה.

 

מה לומדים בקורס קעקועים ?

תחומי הלימוד הם רבים – מבנה העור, שיטות קעקוע, מבוא לקעקועים, תיקון קעקועים, מחיקת קעקועים, כללי בטיחות וסטריליות וכיוצא בזה. הידע התיאורטי יכול להיראות מיותר לכאורה, אך הוא הופך את המקעקע לאמן אמיתי. כמו שצייר שלומד אומנות לומד את הרקע, כך גם למקעקע הידע התיאורטי יכול לתרום.

 

איך לבחור קורס מקצועי ?

חשוב לבדוק שהפן המעשי בקורס נעשה תחת ליווי צמוד של מקעקע מנוסה. כמו כן, בדקו מה התעודה של הקורס מאפשרת לכם, למשל לא כל תעודה מקנה את היכולת לעבדו גם בחו"ל, חשוב לבדוק זאת אם זו אופציה שרציתם. כדאי גם לבדוק אילו כלים הקורס נותן – האם הוא מלמד שיטות שונות, מלמד להשתמש בכלים שונים ועוד.

 

איפה ניתן לעבוד אחרי ההכשרה ?

ניתן לעבוד במכוני קעקועים שונים או לפתוח עסק משלכם. בתוך המכונים תוכלו לעבוד בתור מקעקעים, מסירי קעקועים וכיוצא בזה.

 

לסיום

קעקועים הם עולם אומנותי מופלא. ניתן ללמוד לקעקע גם בלי קורס, אך היום זה לא מקובל. יש מכוני קעקועים שמקבלים רק מקעקעים שעברו הכשרה מסודרת, לכן כדאי לכם להשקיע בקורס. קורס טוב יחשוף את המקעקעים שלו – אל השיטות השונות, אל המכשירים השונים, אל כללי הבטיחות ועוד. הקורס חייב להקפיד על הפן הבטיחותי כיוון שלמקעקע יש אחראיות גדולה על הלקוח שלו. מחפשים מקום מקצועי ללמוד לקעקע ? סטודיו oopstattoos מציע קורסים אונליין. מהרו להירשם ותזכו בקורס מקצועי ומדהים !

 

מחט ביד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודי מקצוע