נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איפה ניתן ללמוד יותר על אנגליה ועל הערים השונות בה?

מפת בריטניה עם דגל

אנגליה היא אחת מהמעצמות החזקות ביותר בעולם, עם שפע של עוצמה פוליטית, כלכלית ותרבותית.

למרות שאנו תופסים את אנגליה כמקשה אחת, יש הבדל עצום בין האזורים השונים במדינה ובין הערים עצמם. הבדלים אלו באו לידי ביטוי לאחרונה בעת היציאה מהאיחוד האירופאי.

במאמר זה נדון על הדרכים ללמוד יותר על אנגליה והערים השונות בה, לצרכי השקעה וידע כללי.

 

לימוד עצמי ברשת האינטרנט

השקעות באנגליה דורשות מהישראלי אשר רוצה להיכנס לתחום ללמוד על ההבדלים בין האזורים השונים המרכיבים את המדינה.

קיים הבדל עצום בין האנגלים החיים באזורים הכפריים, לבין אלו המתגוררים בעיר. ישנו הבדל משמעותי גם בין הערים עצמם, אשר האוכלוסייה המתגוררת בהם ומוקדי התעסוקה משתנים באופן חד. אחת מהדרכים הפשוטות ביותר לרכוש ידע בסיסי על אנגליה והערים השונות בה, היא לימוד עצמי דרך רשת האינטרנט.

יש מגוון עצום של קורסים אשר ילמדו אתכם על אנגליה, החל מההיסטוריה המפוארת שלה, עד ההתפתחויות הכלכליות בעידן המודרני, והמצב הסוציואקונומי של הערים השונות. קורסים אלו לרוב יידרשו שליטה בסיסית לפחות בשפה האנגלית, או שתאלצו להסתפק במחקר עצמי המבוסס על אתרים הכתובים בעברית, שיהיו משמעותית פחות אמינים, ויכילו מידע שיווקי רב שלוו דווקא יהיה רלוונטי עבורכם.

 

טיסה לאנגליה ובחינה עצמית של השטח

בסופו של דבר, גם קורסים מפורטים אשר מועלים לרשת האינטרנט על ידי מוסדות מכובדים באנגליה, לא ילמדו אתכם להבין באמת את המדינה. הבנה אמיתית על מקום ניתן לרכוש רק כאשר שוהים בו, משוחחים עם האנשים הפשוטים, ומבינים באופן עצמאי מגמות מקומיות ושינויים צפויים בעתיד. לכן, כדי ללמוד יותר על אנגליה והערים השונות המרכיבות אותה, אין מנוס מלעלות על טיסה, ולטייל במדינה זמן ממושך.

הטיול יאפשר לכם להיחשף להבדלים התרבותיים בין כל אחת מהערים, ולהבין נושאים אשר ייתכן ולא היו נחשבים חשובים מספיק בשביל קורס אינטרנטי, אך למשקיעים באזור יכולה להיות להם חשיבות עליונה, כמו תעסוקת צעירים, הפופולריות של מסגרות ההשכלה הגבוהה, ועוד. הטיול גם יאפשר לכם ללמוד על המרחב הכפרי האנגלי, ולשכור אזורי תעשייה שונים ומידת ההצלחה שלהם.

 

התייעצות עם גורמים מקומיים

אם שוקלים להשקיע במדינה זרה, לצד כלל הלימוד העצמי והביקור באתרי ההשקעה הרלוונטיים, עדיין כדאי מאוד לעבוד עם גורם מקומי אשר מכיר את השטח מיום שנולד. גורם מקומי יוכל לסייע לכם בהמלצות על אזורים חמים להשקעה, ואזורים אשר צפויים לרדת בערכם עם השנים.

הוא יוכל גם להסביר לכם כיצד להתנהל מול מערך הבירוקרטיה המקומי, כולל מיסוי מיוחד המוטל על משקיעים מחוץ לגבולות המדינה, ודיני חוזים. התייעצות עם גורמים מקומיים תבטיח את בטיחות ההשקעה שלכם, ותסייע לכם להבין טוב יותר מה הסיכוי שתשיגו את התשואה עליה אתם חולמים.

 

גרפים של השקעות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים