נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

מפחדים מעבודת סמינריון? יש פתרון!

עבודה סמינריונית

עבודות סמינריון הן מפחידות. הן כוללות מילים לא ברורות כמו APA, פסקאות עם רווחים והחלק שהכי מפחיד אותנו זה פסקת הממצאים. אם אתם קוראים את המילים הללו ומזדהים עם כל מילה, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה סטודנטים מפחדים מעבודות סמינריון. במדריך הנוכחי נציין בפניכם את הפתרון שיעלים לכם את הפחד. קראו את השורות הבאות ותגלו איך החיים שלכם יכולים להשתנות ברגע.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנחנו כותבים תוך סיוע מטעם גורמים שמבינים דבר או שניים בסמינריון. הגענו אליהם לאחר שערכנו סקר מקיף שפורסם ברשתות החברתיות. בסקר ציינו שאנחנו כותבים מדריך בנושא הפחד מעבודות סמינריון וביקשנו מהמגיבים לומר לנו איך הם התמודדו עם הפחד. הגיבו לנו יותר מ- 124 סטודנטים שכתבו את דרכי ההתמודדות שלהם. מתוך מגוון הדרכים שקיבלנו, בחרנו את הדרכים הנפוצות ביותר והן יוצגו בפניכם ממש עכשיו.

 

הדרך הראשון להתמודד עם פחד מעבודת סמינריון – לקבל סיוע

אתם לא צריכים לכתוב לבדכם עבודת סמינריון. שכן, יש לא מעט אנשים שעבורם סמינריון זה קלי קלות. מדובר ברוב המקרים בסטודנטים שסיימו את הלימודים בתחום שלכם, במרצים שמכירים את התחום שאתם לומדים באופן מעמיק או באנשים שפשוט טובים בכתיבה אקדמית. פנייה אל אחד או יותר מהגורמים הללו תקל עליכם באופן משמעותי. שכן, הם יוכלו לסייע לכם באחת או יותר מהדרכים הבאות:

  • מציאת נושא לסמינריון
  • עריכת הגהה
  • סיוע במציאת הממצאים וסידורים בקובץ מסודר ועוד

 

הדרך השנייה להתמודד עם פחד מעבודת סמינריון – להירגע

הטיפ הנוכחי הוא לא באמת קל ליישום כמו שזה נשמע. אתם צריכים לעבור כברת דרך כדי להגיע לרוגע המיוחל, ובכל זאת. אם אתם רוצים לכתוב את הסמינריון שלכם ולסיים את התואר, אתם צריכים למצוא דרכים שמאפשרות לכם לחוות רגיעה. הנה כמה מהדרכים שהוצעו לנו על ידי הגולשים שענו על הסקר:

  • יציאה לטיול בטבע
  • תרגול יוגה על בסיס יומי
  • תרגול מדיטציה וכו'

 

הדרך השלישית להתמודד עם הפחד מעבודת סמינריון – לדחות את ההגשה

מסתבר שהרבה סטודנטים בחרו לדחות את הגשת הסמינריון בגלל שהם לא מוכנים לזה נפשית באותו רגע. מרביתם ציינו בתשובות הסקר שהם הבינו שבדיעבד, זו הייתה החלטה נכונה. שכן, ככל שהזמן עבר, הם "התבשלו" יותר ויותר עם החומר שעליו הסמינריון עסק. כך שבסופו של דבר, הם פתחו את הקובץ והיה להם את כל המידע מוכן בראש והם רק היו צריכים לסדר אותו מתחת לכותרות.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

רגע לפני שהמדריך מסתיים, אנו רוצים לאחל לכם שלא תפחדו יותר מעבודת סמינריון ושתמצאו את הדרך הנכונה ביותר עבורכם שתאפשר לכם להתגבר על הפחד. אנו מקווים שהדרכים שהוצעו לעיל יועילו לכם ומודים לאלו שמסרו לנו פרטים אודותיהן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים