נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

איך ללמוד למצוא ולהתקין פתרונות הצללה שונים לבית

בד קשיח

מציאת פתרונות הצללה הכרחית עבור מי שמתגורר בבית פרטי או בדירה הכוללת מרפסת.

פתרונות ההצללה מאפשרים ישיבה בחוץ תוך הנאה מקרני השמש החמימות, וכן גם הגנה על ריהוט הגן מפני גשמים בחורף.

ישנם סוגים שונים של פתרונות הצללה, והבחירה באחד האידיאלי עבורכם צריכה להיעשות מתוך ההבנה של עד כמה ישרתו את הצרכים הפרטיים שלכם.

אם כן, כיצד תלמדו למצוא ולהתקין פתרונות הצללה שונים לבית? לפניכם התשובות.

 

צפו בפתרונות הצללה

פתרונות הצללה הם רבים ומגוונים כאמור, אולם יש שניים נפוצים במיוחד והם פרגולות וסככים. כדי לבחור מה הוא העדיף עבורכם, כדאי לגשת לחנויות ולראות דוגמאות המשקפות את המוצר. בראייה פיזית תוכלו להחליט מה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, תוכלו לחוש את חומרי הגלם מהם עשוי המוצר, ותוכלו להבטיח את טיב המוצר שאתם רוכשים. זה יקל על החלטתכם, ויאפשר לכם להיות שלמים עם הבחירה.

 

עשו סקר שוק

ישנן חברות רבות שמספקות פתרונות להצללה, אולם לא כולן מספקות את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר. כאשר אתם מחפשים אחר פתרון ההצללה האידיאלי עבורכם, קחו בחשבון פרמטרים של איכות, מחיר, אחריות והאם כלולים שירותי התקנה. אם מדובר בפתרון הצללה שיש מורכבות בהתקנתו ואין איש מקצוע שיסייע בנידון, רכישתכם תהיה לשווא. אם מדובר בהתקנה קלה וברת עשייה מבחינתכם, כמובן שזה יהיה עדיף כי תוכלו לבצע זאת באופן עצמאי.

 

מהו טיב החומרים? על זה לא מתפשרים!

אם אתם רוצים שפתרון ההצללה בו אתם בוחרים ישמש אתכם לטווח הרחוק, בדקו מאילו חומרי גלם הוא עשוי. טיב חומרי הגלם ואיכותם יבטיחו את עמידותו של פתרון ההצללה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים (רוחות חזקות, משקעים כבדים וכו'), כך שלא תצטרכו לחשוש לגורלו. שאלו אודות החומרים מהם עשויים הסוכך\ הפרגולה, החומרים מהם עשויים החיבורים וכו'. אם אתם בוחרים בפרגולה למשל, החומר המומלץ הוא אלומיניום. לסיכום, אם יש משהו שאסור להתפשר עליו, זה איכות חומרי הגלם והבטחה שלא יישחקו תוך זמן קצר.

 

בחרו פתרון הצללה שמותאם לצרכים שלכם

לשם מה אתם מחפשים פתרון הצללה? מרפסת? חצר בבית פרטי? התשובה שלכם תהיה מהותית לשם הבחירה בפתרון ההצללה. בבחירתכם את הפרגולה\ הסוכך\ כל פתרון אחר, עליכם לקחת בחשבון את המשתנים הסביבתיים שלכם- אזור גיאוגרפי בו אתם מתגוררים, שינויי מזג אוויר, גובה השטח הנבחר וכו'. אם אתם גרים באזור שמשי למדי, וגשם הוא איננו דבר שבשגרה, מוטב שתבחרו בפתרון הצללה שרלוונטי לקיץ ויאפשר לכם להנות גם מקרני השמש. אם אתם מחפשים אטימה מוחלטת של השטח המדובר, מוטב לבחור בפתרון הצללה הרמטי שיבטיח אי- חדירה של משקעים. זכרו שלכל אחד יש צרכים אינדיבידואליים, ומכאן השפע שקיים בגזרת פתרונות ההצללה.

 

גן משחקים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טיפים ללמידה