נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קורסים מקצועיים אונליין

תלמידה

עולם העבודה והלימודים השתנה מאוד במהלך שלוש השנים האחרונות ממספר סיבות שמיד נפרט. המעבר מסביבת לימודים או עבודה פרונטלית למרחבי האינטרנט האין סופיים משפיעים בצורה משמעותית על שיטות הלימוד ופוטנציאל ההתפתחות של העולם החדש. צעירים רבים המבקשים להתחיל את השלב הבא בחייהם, פונים לאפשרות של קורסים אונליין עם תעודה כדי לרכוש ידע ומקצוע בתחומים שונים שיהוו קרש קפיצה לשוק העבודה שהם רוצים להשתייך אליו.

רשת למידה

 

מה הביא למגמת השינוי למרחב למידה אינטרנטי?

הגורם הראשון היה הצורך בפיתוח חוסן במערכת החינוך:

כבר שנים שבתי ספר, מכללות ומוסדות חינוך אחרים כמו חוגים, תנועות נוער וכדומה מתרגלים פעילות מקוונת כחלק מההיערכות לימי לחימה שלצערנו מוכרים לכל ילד ומבוגר במדינת ישראל. היכולת להמשיך שגרת לימודים בזמן חירום ביטחוני היא הסיבה המקורית שבגינה החלו להתנסות בתקשורת לימודית מרחוק.

 

קורונה:

וירוס הקורונה שפרץ לחיינו בסערה הביא עימו מצב חירום מסוג אחר שדרש מכולם להימצא במרחק גדול או בבידוד מוחלט אחד מהשני ולא אפשר ניהול שגרת לימודים במתכונת המוכרת (והצפופה). תקופה ממושכת וארוכה נאלצו כלל המוסדות להתנהל באופן מקוון, אילוץ שהביא לייעול משמעותי בתחום והפיכתו לשיטת לימוד לגיטימית עד עצם היום הזה.

 

התקדמות טכנולוגית:

אין סוף למה שהטכנולוגיה יכולה להשיג עבורנו בכל תחום והשפעות הקורונה הביאו גם בשורות למסגרות הלימוד שמצאו כלים, מערכות וגאדג'טים חדשים שיאפשרו למידה אפקטיבית מרחוק. המחשב הפך מוצר עוד יותר נפוץ משהיה בעבר, אפליקציות שונות תפסו את מקומן הקבוע במכשירים הניידים והתקשורת עם בעלי מקצוע כמו מורים, יועצים ומוסדות לימוד נערכים עד עכשיו באמצעות צ'אטים מיוחדים ופרטיים.

 

נוחות:

אי אפשר להתעלם מהעובדה שהרבה יותר נעים ונוח ללמוד מהבית בסביבה נטולה הסחות דעת וכיום אחרי שחווינו על בשרנו את המהפכה, זו גם סיבה מרכזית לנהירה של צעירים רבים לחיפוש אחר קורסים מקצועיים אונליין.

בית ספר

 

מכללת אורין שפלטר להשכלה פיננסית מובילה בתחומה לא רק באיכות הלימודים והמעטפת הסטודנטיאלית שהיא מעניקה לתלמידיה, אלא גם בנגישות שהיא מאפשרת לכל המעוניינים לרכוש ידע מקצועי בתחומי לימודי סוכן ביטוח – כך ניתן לרכוש גם השכלה עבור עבודה מהבית ללא ניסיון. כלל הקורסים של המכללה ניתנים ללמידה מרחוק וחומרי הלימוד השלמים נמצאים בפורטל המכללה באינטרנט ונגישים לתלמידים בכל זמן. קצב הלימוד המתאפשר הודות לכך מתאים לכל מי שמעוניין לשלב את הלימודים כחלק משגרת חיים קבועה ובכך מעניקה המכללה את ההזדמנות לשגשג ולרכוש מקצוע מוביל לכל אחד, גם אם כבר יש לו מקצוע ביד ומחויבויות קודמות.

המכללה מציעה קורסים מקצועיים אונליין בנושאים כמו השקעות נדל"ן, ביטוחים, שוק ההון וייעוץ משכנתאות במסגרת שכולה מקוונת ומותאמת ללמידה מרחוק. קורסי האונליין של המכללה מבטאים את היכולת שלה להשתייך לתצורות העבודה והלמידה של העולם החדש ואת היכולת להסתגל לשינויים ממש כפי שהשכלה פיננסית איכותית מלמדת אותנו לעשות בהיבט הכלכלי.

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים