נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אתם רוצים לשכור רכב? למדו מה מגיע לכם כחלק מהשירות

השכרת רכב

שכירת רכב הפכה לפתרון נפוץ ונוח עבור רבים, בין אם מדובר בנסיעה לחופשה, לנסיעות עסקים או לצרכים אחרים. עם זאת, לא תמיד ברור מה בדיוק כולל השירות ומה הזכויות שלכם כשוכרי הרכב. אלו הן הנקודות החשובות שכדאי לשים לב אליהן בעת שכירת רכב, כדי להבטיח שאתם מקבלים את השירות המיטבי המגיע לכם.

 

ביטוח ושירותי דרך

אחד הדברים החשובים ביותר שצריכים להיות כלולים בשירות שכירת הרכב הוא ביטוח מקיף. וודאו שחברת ההשכרה מספקת כיסוי ביטוחי מלא, הכולל ביטוח צד ג', ביטוח מקיף וביטוח נהג צעיר (במידת הצורך). בנוסף, בדקו האם השירות כולל שירותי דרך וגרירה במקרה של תקלה או תאונה. מומלץ לברר מראש מה הפרוצדורה במקרים כאלה ואיך ניתן להזעיק עזרה בעת הצורך.

 

מצב הרכב ותחזוקתו

כשאתם שוכרים רכב, מגיע לכם לקבל רכב במצב תקין ובטיחותי. לפני קבלת הרכב, בדקו אותו היטב מבחוץ ומבפנים. שימו לב לשריטות, מכות או פגמים קיימים וודאו שהם מתועדים בחוזה או בטופס מסירת הרכב. בנוסף, בדקו שהרכב נקי, שיש בו מספיק דלק ושכל האביזרים (למשל, מערכת מיזוג אוויר) פועלים כראוי. חברת ההשכרה אמורה לספק לכם רכב מתוחזק היטב שעבר את כל הבדיקות הנדרשות. בחברת חושן קאר מוצעים לכם מגוון רכבים בתנאים מעולים ושירות אדיב.

תחזוקת רכב

גמישות ושירות לקוחות

שירות טוב צריך לכלול גם גמישות מסוימת מצד חברת ההשכרה. למשל, אפשרות להאריך את תקופת השכירות במידת הצורך, אפשרות להחזיר את הרכב בסניף אחר של החברה או מדיניות ביטולים סבירה. בנוסף, חשוב שתהיה זמינות ושירות לקוחות טוב, כך שתוכלו לקבל מענה ופתרון לבעיות או שאלות שעשויות להתעורר במהלך השכירות.

 

תנאי השכירות והעלויות הנוספות

לפני חתימת חוזה השכירות, הקפידו לקרוא את כל תנאי השכירות בעיון. שימו לב למגבלות הקילומטרים, מדיניות הדלק, גיל הנהג המינימלי וכל תנאי אחר שעשוי להשפיע עליכם. בנוסף, בררו מראש לגבי עלויות נוספות כמו מיסים, אגרות או תשלומים על אביזרים מיוחדים. חברת ההשכרה חייבת להיות שקופה לגבי כל העלויות הכרוכות בשכירת הרכב, ללא הפתעות בהמשך הדרך.

 

איסוף והחזרת הרכב

תהליך איסוף הרכב והחזרתו צריך להיות יעיל, מהיר ונוח ככל האפשר. וודאו מראש את שעות הפתיחה של סניף ההשכרה, במיוחד אם אתם מגיעים בשעות לא שגרתיות. צפו שתקבלו הדרכה על תפעול הרכב ועל מאפייניו הייחודים, וכן מידע לגבי מה לעשות במקרה של תאונה או תקלה.

 

לסיכום

שכירת רכב יכולה להיות חוויה נוחה ומהנה, בתנאי שאתם מודעים לזכויות שלכם ולשירותים שאמורים להיות כלולים במחיר. הקפידו לבחור חברת השכרה מוכרת ואמינה, קראו את החוזה בעיון ובדקו שהרכב שאתם מקבלים תקין ומתוחזק כראוי.

בדקו את מצב הרכב בקפידה בעת האיסוף וההחזרה, ושאלו שלגבי מדיניות הדלק וכל עלויות נוספות. עם תשומת לב לפרטים ומודעות לזכויות שלכם, תוכלו ליהנות משירות שכירת רכב איכותי ומספק. זכרו, אתם הלקוחות ואתם זכאים לשירות הטוב ביותר.

החזרת השכרת רכב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי