נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דרכים לא שגרתיות לפיתוח עצמי

פיתוח עצמי

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית במודעות בכל הנוגע לפיתוח עצמי. אנשים פתאום הבינו שהחיים לא צריכים להיות מרדף אחרי הזמן והכסף. לכן, רבים מהם תרים אחר כל מיני דרכים שיאפשרו להם להניח בצד את הדברים החשובים פחות ולהתמקד יותר בעצמם.

יצאנו לבדוק מהן 3 הדרכים הטובות ביותר והלא שגרתיות שיאפשרו לכל אחד להגיע לפיתוח עצמי. הישארו אתנו ותגלו מהן.

 

הדרך ה – 1 לפיתוח עצמי: רישום לקורס יוגה למורים

כן, כן, קראתם נכון. אנחנו לא ממליצים לכם ללכת עכשיו לשיעור יוגה, אלא לקורס למורים. מדובר בקורס מקיף שיאפשר לכם להכיר את עולם היוגה באופן מעמיק. אם אתם תוהים למה אנו מציעים לכם דווקא את האפשרות הזו, אז דעו כי דבר ראשון בחרנו בה בגלל שהיא לא שגרתית (ואנחנו עוסקים פה במדריך לא שגרתי).

הסיבה השנייה שבחרנו דווקא בקורס נובעת מהעובדה שמדובר באפשרות להכיר את עצמכם דרך קורס זה. כשמגיעים אל שיעור יוגה, מתאפשר לכם להתחבר אל עצמכם באופן מועט. אנו ממליצים לכם לנסות ולגלות את עצמכם מחדש.

פיתוח עצמי

הדרך ה – 2 לפיתוח עצמי: הקשבה לפודקאסטים

אם טרם נכנסתם אל עולם הפודקאסטים, כדאי שתדעו שזו ההזדמנות שלכם. בירור קצר בנושא גרם לנו להבין שיש פודקאסט התפתחות אישית שמאפשר לכל אחד להכיר בכלים חשובים שיאפשרו לו לשנות את החיים שלו מקצה אחד לאחר.

מדובר פה בדרך לא שגרתית שמתאימה לכל אחד ואחת. אם אתם מרגישים שאין לכם זמן לפתח את עצמכם, זו הדרך המתאימה עבורכם ביותר. שכן, היא אינה דורשת זמן רב. אתם יכולים לשמוע את הפודקאסטים בנסיעות, בדרך לאיסוף הילדים מהגן או במהלך הפסקת הצהריים במקום העבודה.

 

הדרך ה – 3 לפיתוח עצמי: באמצעות חופשה לבד

דרך טובה נוספת ולא שגרתית בעליל היא באמצעות חופשת סולו. אנחנו קוראים לחופשה כך כי אתם צריכים לצאת אליה לבד. מדובר בחופשה שאתם בוחרים את היעד שלה. זו יכולה להיות חופשה בארץ או מחוצה לה, העיקר שתיקחו לעצמכם זמן לבד.

כך תוכלו לשמוע את הפודקאסט שצוין לעיל או שתמצאו זמן פשוט לחשוב על החיים ועל עצמכם. כך תוכלו להגיע לפיתוח עצמי, מתוך זמן שקט לעצמכם.

פיתוח עצמי

איך תדעו מהי הדרך המתאימה עבורכם?

תראו, אנחנו לא יכולים לומר לכם מהי הדרך המתאימה ביותר עבורכם. שכן, כל אחד ואחת מהקוראים שלנו נמצאים במקום אחר בחייהם. אנחנו כן יכולים לומר לכם שאתם צריכים לעצור לרגע את המרוץ אחר השגרה ולשאול את עצמכם: מה נכון לי עכשיו? מה אני צריך לעשות כדי להביא לפיתוח עצמי?. לאחר שתעצרו, אתם תגלו שהתשובה תגיע מהר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר את 3 הדרכים הלא שגרתיות לפיתוח עצמי. בשלב זה, יש לכם את כל המידע החיוני, כך שנותר לכם רק לבחור את הדרך הנכונה ביותר.

פיתוח עצמי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים
תורת הפנג שואי היא סינית עתיקה
מה זה פנג שואי ועל מה זה משפיע

תורת הפאנג שוואי היא מערכת סינית עתיקה המתמקדת ביציבה וזרימת האנרגיה בסביבה הפיזית כדי ליצור מרחבים פונקציונליים ונעימים. היא