נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4  טיפים לשחקן הפוקר החדש

שחקן פוקר

קלפי משחק הם עתיקים, אבל פוקר – כיום הסוג הפופולארי ביותר של משחקים הכוללים קלפים – הוא המצאה הרבה יותר עדכנית, עם היסטוריה של פחות מ-200 שנה. במהלך ההיסטוריה בת 200 השנים שלו, פוקר התפתח לא רק למשחק מיומנות מורכב, אלא גם לאחד הבילויים הפופולאריים ביותר אי פעם, עם למעלה מ-100 מיליון שחקנים ברחבי העולם.

לא משנה אם זה משחק בין חברים, או טורניר בינלאומי עם מאגר פרסים בן שש ספרות, פוקר הוא חלק מחייהם של אנשים רבים – ואם אתם קוראים את זה, כנראה שגם הוא חלק מהחיים שלכם. 4 הטיפים האלה יעזרו לכם להפוך לשחקנים טוב יותר, ולהתחיל להרוויח בפוקר כמו אלופים אמיתיים.

 

4 טיפים לשחקני פוקר חדשים

כעת נפנה לסקור 4 טיפים שיעזרו לכם לקחת את רמת המשחק שלכם לשלב הבא.

טיפים

    1. סבלנות!

היכולת לקבל החלטות מהירות היא חובה בעולם הפוקר, אבל למהר בעניינים כמעט אף פעם לא רעיון טוב. פעולה על יד מפוקפקת, רק כדי לבסוף לפעול, היא מסוכנת. במקום זאת, נסו לחכות שיד ימין תפעל – אל תדאגו לגבי קיפול ידיים שעשויות להיות מנצחות, לפחות אם המטרה שלכם היא לנצח. על כן חשוב שתדעו להיות סבלניים בעת הצורך ולחכות להזדמנויות הטובות באמת.

 

    2. התקפלו כשצריך!

אל תהססו להתקפל. בכל פעם שהיד שלכם נראית פחות ממנצחת מסוימת, התקפלו ושבו בחוץ עד סוף הסיבוב. גם אם אתם משחקים רק אחת מתוך עשר ידיים, אתם לא צריכים לשחק כאשר יש ספק. זאת עצה משמעותית שתעזור לכם להישאר במשחק לאורך זמן רב יותר ולבסס את צורת המשחק שלכם על יותר ידע ופחות תחושות בטן שעלולות לגרום לכם להפסיד את כל הכסף שלכם במהרה.

 

    3. עין מהירה תעזור לכם

מקצועני פוקר לרוב משחקים בכמה שולחנות מקוונים בו-זמנית – ולעתים קרובות הם גם מנצחים. כדי להיות מסוגלים להישג כזה, הם צריכים להיות בעלי עין מהירה מאוד – היכולת לסרוק כמה ידיים תוך שניות, ולקבל החלטות הכי מהר שהם יכולים. לא קל ליצור עין כה מהירה – אבל אנחנו כאן כדי לעזור לכם.

GGPOKER מזכירים לכם שפוקר הוא בין משחקי הקזינו המהירים ביותר אי פעם. משחק יד באחד ממשחקי הווידאו פוקר של יורו פאלאס יכול לקחת שניות. הקצב המהיר הזה הופך את משחקי הפוקר לאחד ממשחקי המיומנות הפופולארים ביותר ביותר. חוץ מזה, פיתוח יכולת תגובה מהירה תאפשר לכם לשחק ולנצח בכמה שולחנות בו זמנית וכך לשלש פעמים רבות את סכומי הזכייה שלכם.

 

   4. הכירו את הכללים של המשחק שאתם משחקים

מובן מאליו שאם אתם רוצים לשחק פוקר בצורה מקצועית, תצטרכו לדעת את הכללים של סוגי הפוקר שאתם רוצים לשחק. ישנן מספר וריאציות, שלכולן יהיו ניואנסים שעשויים להתאים או לא להתאים לסגנון המשחק שלך. הגרסה הפופולרית והנפוץ ביותר היא טקסס הולדם פוקר והוא המשחק שסביר להניח שראיתם משוחק בטלוויזיה.

 

לסיכום

המקום החם ביותר ברשת שמספק לכם את הפלטפורמה הטובה ביותר למשחקי פוקר שמתאימים גם לשחקנים מתחילים, הינו אתר GGPOKER, הוא הכתובת שלכם להפוך לאלופים אמיתיים.

שחקן פוקר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים