נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 מחלות שמזכות בפטור ממס הכנסה

פטור ממס הכנסה

מדינת ישראל מעניקה פטור ממס הכנסה עבור מי שחלו במחלות שונות. עובדה זו ידועה לרבים, אך לא כולם יודעים מה הן המחלות שנכללות ברשימה. המדריך הנוכחי יציג בפניכם את 4 המחלות הנפוצות ביותר שמאפשרות לאנשים רבים לקבל את הפטור המיוחל. הישארו אתנו ותגלו בעוד כמה רגעים באילו מחלות מדובר. מי יודע? אולי תיווכחו כי תוכלו לקבל בעצמכם את פטור זה.

 

המחלה ה – 1 שתזכה אתכם בקבלת הפטור: סוכרת

לצערנו, יש לא מעט נשים, גברים וילדים שחולים במחלת הסוכרת בישראל. מדובר במחלה שאין בה יכולת החלמה והיא צפויה להחמיר ככל שהשנים עוברות. מדינת ישראל מודעת למצב זה. לכן, היא החליטה להכניס את מחלה זו לרשימת המחלות שמזכות בפטור. מי שחולים במחלה זו יכולים להגיש בקשה לביטוח הלאומי ולקבל פטור קבוע מרגע שחלו במחלה. כך שהם לא יצטרכו להעביר יותר תשלומים עבור מס הכנסה.

פטור ממס הכנסה

המחלה ה – 2 שתזכה אתכם בקבלת הפטור: סרטן

אי אפשר לכתוב מדריך על מחלות המזכות בפטור ממס הכנסה ולא לומר מילה או שתיים על מחלת הסרטן שתוקפת לצערנו אנשים רבים ברחבי הארץ והעולם. מי שחלו במחלה זו, צפויים לקבל פטור מידי באופן גורף לשנה הראשונה. ראוי לציין כי ההמלצה היא לפנות אל המוסד לביטוח לאומי בחלוף שנה זו, כדי לקבל פטור קבוע לאורך כל החיים. אם אתם מכירים אדם שחולה במחלת הסרטן, כדאי שתשלחו לו את המדריך הנוכחי, כדי שהוא יידע לטפל בעניין זה שיחסוך לו המון כסף.

 

המחלה ה – 3 שתזכה אתכם בקבלת הפטור: טרשת נפוצה

מי שמכיר במחלת הטרשת הנפוצה, וודאי יודע כי מדובר במחלה קשה מאוד שעשויה להוביל לסבל רב. מי שחולים בה יכולים לקבל בנוסף לפטור מתשלום מס הכנסה גם הטבות נוספות. ראוי לציין כי אלו הטבות שונות שניתנות מטעם המדינה. אלו צפויות להקל באופן משמעותי על התקופה שבה המחלה תוקפת בעוצמה.

פטור ממס הכנסה

המחלה ה – 4 שתזכה אתכם בקבלת הפטור: פרקינסון

המחלה הרביעית והאחרונה שנכנסה למדריך זה היא הפרקינסון. מי שמכירים בה יודעים כי זו מגבילה גם במצבים שבהם היא תוקפת באופן מינימלי. היא עשויה להגביל בפעולות יום יומיות בסיסיות ולהוביל לקושי רב. זו הסיבה כי המוסד לביטוח לאומי מעניק לחולי פרקינסון אחוזי נכות גבוהים, כדי שאלה יוכלו לקבל זכאויות רפואיות שונות שיקלו עליהם לאורך השנים.

 

השורה התחתונה – כדאי לבדוק את הזכאות שלכם

הגיע הזמן לסכם את המדריך ולומר כי אלה היו 4 המחלות שיזכו את החולים בהם בפטור ממס הכנסה. בשלב זה אתם מכירים במחלות אלו, כך שנותר לכם רק לבדוק מה הן המחלות הפחות נפוצות שלא נכנסו אל המדריך, כדי לבחון אם אתם או הקרובים שלכם עשויים לקבל את הזכאות לפטור המדובר.

פטור ממס הכנסה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים
תורת הפנג שואי היא סינית עתיקה
מה זה פנג שואי ועל מה זה משפיע

תורת הפאנג שוואי היא מערכת סינית עתיקה המתמקדת ביציבה וזרימת האנרגיה בסביבה הפיזית כדי ליצור מרחבים פונקציונליים ונעימים. היא