נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

6 מקצועות מומלצים שלא חשבתם עליהם

לימודי הנהלת חשבונות

כולנו רוצים להתבסס כלכלית ולפתח קריירה במקצוע אהוב. בבחירת מקצוע חשוב לבחור תחום אהוב, מספק. וחשוב לא פחות לבחור תחום בו יש לסטודנט את היכולות הקוגניטיביות כדי להצליח. קיימים אינספור מקצועות מובילים, כאן ריכזנו עבורכם את המקצועות המומלצים למי שרוצה להתקדם.

 

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות מצריכה ראש מתמטי טוב ויכולת אנליטית מפותחת. לאחר לימודי הנהלת חשבונות, תוכלו להמשיך ולפתח את הקריירה שלכם וללמוד ייעוץ מס או אפילו ראיית חשבון . קורס הנהלת חשבונות הוא מבוקש ויוקרתי והוא מהווה בסיס למקצועות מתקדמים יותר כמו חשבות שכר וכו'. לימודי הנהלת חשבונות אורכים כשנת לימודים והם מאפשרים חיים גם מחוץ למקצוע.

 

חשמלאות

הרבה אנשים שלא מעוניינים ללמוד לימודי תואר אינטנסיביים, ויש להם יכולות טכניות גבוהות, בוחרים הכשרה מקצועית לחשמלאות. ניתן לבחור בין חשמלאות רכב לחשמלאות סטנדרטית. הביקוש בענף גבוה וחשמלאים המעוניינים להיכנס לתחום יכולים לעשות זאת גם כשכירים וגם באופן עצמאי. לימודי חשמלאות יכולים לכלול מגוון התמחויות כמו תעודת חשמלאי מוסמך, חשמלאי רכב ועוד.

 

הנדסאות

עם התפתחות הטכנולוגיה קיימת דרישה גבוהה יותר ויותר למהנדסים. הנדסאים נהנים משכר ממוצע גבוה יותר מהשכר בשוק. מדובר במקצוע יוקרתי המצריך יכולות אנליטיות גבוהות כמו יכולות ריכוז ממושך, יכולות מתמטית וגם יכולת עבודה בצוות. חשוב לדעת כי מקצוע ההנדסאות הוא מקצוע מאתגר ודורש מבחינת זמני עבודה.

 

סיעוד

סיעוד הוא מבין המקצועות הכי מבוקשים בישראל. כשלומדים סיעוד יכולים להיות רגועים בכל הנוגע להשמה בעבודה. מקצוע הסיעוד מתאים לבעלי רגישות חזקה לזולת. כאלו שהצד ההומאני חזק יותר אצלם. לימודי סיעוד אורכים כ-4 שנים ומדובר בלימודים אינטנסיביים מיוחד. רבים בוחרים במקצוע הסיעוד כדי לסייע לאנשים ולתת מעצמם למען האחר.

 

טכנאות

כל מוצר חשמלאי בביתנו עלול להצריך טיפול טכנאי מוסמך. הביקוש לטכנאי גבוה, הן מצד האזרחים הפרטיים והן מצד החברות המציעות אחריות כחלק משירותיהן. לימודי טכנאות נעשים במסגרת הכשרה מקצועית והם מתפרסים על פני שנה אחת על פי רוב. קיימים לימודי טכנאות מתחומים שונים כמו טכנאות מוצרי חשמל ביתיים, טכנאות מזגנים, טכנאות רכב ועוד.

 

שיווק ומכירות

כל חברה שמעוניינת להגדיל את רווחיה מקימה מחלקת שיווק בה היא מעסיקה אנשי מכירות שקיבלו הכשרה מקצועית בשיווק נכון ויעיל. הרבה אנשי מקצוע בוחרים לשלב לימודי שיווק קצרים יחד עם המקצוע אותו הם לומדים. כך קל להם יותר לשווק את עצמם בהמשך הדרך. עבודה בשיווק ומכירות מצריכה להתעדכן בכל רגע נתון בטרנדים החמים בתחום, תדרשו להיות יצירתיים ולהיות בעלי תקשורת בין אישית גבוהה.

 

מעוניינים ללמוד מקצוע מתאים?

פנו ליועץ תעסוקתי כדי לבחור את המקצוע שיתאים לכם גם מבחינת שכר וגם מבחינת הכישורים האישיים שלכם. אין טעם להשקיע בלימודים יוקרתיים כל עוד והתחום לא מתאים לאופי שלכם.

לימודי הנהלת חשבונות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודים
תורת הפנג שואי היא סינית עתיקה
מה זה פנג שואי ועל מה זה משפיע

תורת הפאנג שוואי היא מערכת סינית עתיקה המתמקדת ביציבה וזרימת האנרגיה בסביבה הפיזית כדי ליצור מרחבים פונקציונליים ונעימים. היא