נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

השלבים ללמידה בדרך להיות עורך דין מצליח

עורך דין מקצועי

בכל שנה מסיימים אלפי סטודנטים למשפטים את לימודי עריכת הדין שלהם, ומצטרפים אל מאגר עורכי הדין בישראל. זאת לאחר מסלול של ארבע שנים והתמחות, שדרשו מהם למידה מרובה, ריכוז ומעבר בהצלחה של מבחנים רבים, כולל המבחן המסכם – מבחן לשכת עורכי הדין. כעת הם יוצאים לדרך עצמאית, בתקווה להפוך לעורכי דין משמעותיים, מוצלחים ומוכרים. במאמר זה נבין מה הם השלבים ללמידה בדרך להיות עורך דין מצליח.

ספה חוקים
ספה חוקים

באנו, למדנו, סיימנו

בסוף לימודי התואר במשפטים ישנה מן אנחת רווחה. רבים חושבים שהחלק הקשה מאחוריהם, ועכשיו מתחיל הכיף. אמנם, ממש לא כך הדבר. אמנם הלימודים מאחוריכם וזה בהחלט היה פרק מורכב שדרש מכם הרבה, אולם עכשיו מתחילה העבודה האמיתית שלכם. למדתם ארבע שנים, נבחנתם בעשרות מבחנים, השקעתם, השכלתם, הכל נכון. אבל מה עכשיו? ובכן, השלבים ללמידה בדרך להיות עורך דין מצליח מתחילים בתקופת הלימודים, אך בהחלט ממשיכים גם אחריו.

למי למי יש יותר כבוד

אחרי שסיימתם את הלימודים המתישים שגבו מכם אנרגיה וזמן רבים, הגיע הזמן להתחיל. חלק חשוב ביותר מתוך השלבים ללמידה בדרך להיות עורך דין מצליח, הוא תקופת הסטאז' שלכם, ההתמחות.

מומלץ מאוד לבחור משרד עורכי דין גדול ומוכר להתמחות שלכם. ההתמחות היא פרק זמן שבו אתם משתלבים במשרד עורכי דין לפי ההתמחות שמעניינת אתכם, והמטרה שלה היא להתחיל להתעסק עם תיקים ולסייע לעורכי הדין הבכירים במשרד. תהליך ההתמחות הוא הזדמנות מעולה להיצמד לאנשים שעוסקים בעריכת דין כבר שנים רבות, וללמוד מהם את מה שאפשר.

התלוו אל עורכי הדין שעובדים במשרד לכל מעמד שהם מאפשרים לכם להצטרף אליו. דיונים, פגישות ואפילו שיחות ועידה בטלפון יכולים ללמד אתכם הרבה על התנהלות מקצועית מול לקוחות וכן לשאוב מידע מקצועי. בנוסף, תוכלו לראות איך עורך הדין מתנהג, האם הוא נלחץ בקלות, איך הוא מגיב להפתעות שבאות מנגד ועוד. כל אלו יעזרו לכם לבנות את הפרופיל האישי שלכם ולהבין מה אופי העבודה המתאים לכם.

השלבים ללמידה בדרך להיות עורך דין מצליח

אחד הדברים החשובים לדאוג לו בזמן הסטאז' שלכם הוא להיות הכי טובים שאתם יכולים להיות. זו עומדת להיות תקופה לא קלה של שעות עבודה ארוכות מבוקר עד לילה והתעסקות בדברים שלרוב תהיו אובר קווליפייד עבורם. בינינו, זה ממש לא משנה. כרגע המטרה שלכם היא להשאיר את הרושם הכי טוב שיש לכם, על מנת שבסוף ההתמחות תוכלו לנסות ולהפוך את משרד ההתמחות שלכם למקום העבודה החדש שלכם.

משרד עורכי דין מומלץ

כפי שהבנו אחד השלבים ללמידה בדרך להיות עורך דין מצליח הוא לבחור את משרד עורכי הדין הנכון, להתמחות ולעבודה. היכנסו לאתר https://www.ordanlaw.co.il ותוכלו להתרשם ממשרד אורדן ושות', ומי יודע, אולי מדובר במקום העבודה הבא שלכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודי משפטים