נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

 לימוד אינסטלציה – איך לתקן ניאגרה סמויה

אינסטלטור מקצועי

כאשר אנו מדברים על טיפול בניאגרה סמויה אנו מדברים על טיפול מסובך יותר מטיפול בניאגרה גלויה. לפני שאנו ניגשים לטפל בניאגרה סמויה עלינו לדעת מספר דברים. רובכם לא ידעתם את זה אך לא צריך לפרק את הקיר כמו בהתקנה הראשונית על מנת לבצע תיקון של הניאגרה. באמצעות פתח ייעודי הנמצא מאחורי לחצן ההדחה תוכלו לבצע פעולות בסיסיות כמו לגשת אל המנגנונים לבדוק האם יש נזילה ועוד. מה היא ניאגרה סמויה, מה הם הדרכים לטיפול והאם כדאי לעשות זאת בעצמנו?

 

אלו תקלות ניתן לראות בניאגרה סמויה?

למען האמת, אפשר למצוא מספר בלתי מבוטל של תקלות בניאגרה סמויה, כמו בניאגרה גלויה. חשוב לציין שההבדלים בין הניאגרות הוא כמעט ולא קיים מבחינת תקלות, ההבדל היחידי הוא מיקום הצנרות ומנגנוני ההדחה אשר נמצאים מתחת לאריחי הקיר. תקלה אפשרית ראשונה היא כניסה של לכלוך, אבק וחפצים אשר יכולים לגרום לנזילה, בדרך כלל במצב כזה אנו נראה מצב של זרימת מים איטית במיוחד. תקלה שכיחה שנייה היא מצב של אבנית בניאגרה, זה הגיוני וזה קורה כמעט בכל ניאגרה לאחר זמן מה, נוכל לזהות תקלה זו באמצעות הנחת טישו על דופן האסלה, בהנחה והטישו ירטב נדע שזורמים מים גם לא בעת שימוש, כך נדע שהבעיה היא נזילה כתוצאה מאבנית(ברוב המקרים.)

תקלה שלישית ואחרונה – נזילה בגלל שחיקה של הגומיות, בכל אחד ממנגנוני הניאגרה ניתן לראות גומיות שתפקידן לחזק ולתת תמיכה מלאה למנגנונים. נוכל לזהות זאת אם נראה נזילה של מים מתחת לאסלה או בקיר.

 

האם לטפל בבעיה בעצמנו או שמא להזמין אינסטלטור?

בכוונה בכותרת המאמר בחרנו להשתמש בביטוי "לימוד אינסטלציה", לימוד אינסטלציה הוא תהליך של זמן ולא באמת ניתן ללמוד אותו כתוצאה ממאמר של 10 דקות. למען האמת מדובר במלאכת מחשבת של ממש, כל טיפול שהוא לא של בעל מקצוע בעיקר בניאגרה סמויה יכול לפגוע בצנרת, באריחי הקיר ואף בניאגרה עצמה. אף אחד מאיתנו לא רוצה שזה יקרה לו. אנו ממליצים לכם עוד בשלב ההתקנה לדאוג להתקין רק חברות מובילות בתחום הניאגרות הסמויות. בין היתר תוכלו למצוא את TECE, פלאסון, שוואב ונוספים. בנוסף עליכם לבדוק שבעל המקצוע עובד עם אותם חלפים של החברות במקרה של תיקון עתידי, לצורך העניין אם תצטרכו TECE תיקון ניאגרה סמויה, תדעו שתוכלו לפנות אל אותו בעל מקצוע ולקבל מענה מקיף. תקף לגבי כל שאר המותגים והחברות.

 

אם אחד מהסימנים שרשמנו לכם קרה לכם, אל תהססו ותפנו עוד היום לבעל מקצוע אמין שיוכל לעזור לכם להתגבר על הבעיה. ככל שמזהים את הבעיה מוקדם יותר כך נמנעים מתיקון גדול יותר. בנוסף, כל הזמן הזה חשבון המים שלכם ממשיך לתפוח ולתפוח.. מישהו צריך לעצור אותו אתם לא חושבים?

בעל מקצוע
בעל מקצוע
אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לימודי אינסטלציה